Paslaugos

Asmeninis asistentas

Ar norite užtikrinti sklandų ir efektyvų statybos žurnalų tvarkymą? Mes siūlome profesionalias elektroninio statybos darbų žurnalo pildymo paslaugas (asmeninis asistentas), kurios padės Jums laikytis aktualių teisės aktų reikalavimų ir optimizuoti statybos procesus, taip sumažinant gamybinio personalo laiko kaštus.

Mūsų asistento paslaugos apima:

  1. Asmeninis žurnalo pildymo asistentas: Mūsų ekspertai taps Jūsų patikimais žurnalų pildymo partneriais, užtikrindami tinkamą ir laiku vykdomą elektroninio statybos darbų žurnalo pildymą.
  2. Įvairaus dydžio projektams: Nesvarbu, ar tai mažas projektas, ar didelis statybos objektas, mūsų profesionalai gali efektyviai tvarkyti žurnalo pildymą visose situacijose.
  3. Laikymasis teisės aktų: Mūsų paslaugos teikiamos laikantis STR 1.06.01:2016 „Statybos darbai. Statinio statybos priežiūra“ reikalavimų, užtikrinant, kad visi įrašai atitiktų teisės aktų nuostatas.
  4. Analizė ir konsultacijos: Mes dirbame kartu su Jumis, analizuojame ir deriname duomenis apie statybos proceso eigą, kad galėtume užtikrinti optimalų žurnalo pildymą.
  5. Dokumentavimas ir rezultatai: Į žurnalą įrašomi atliktų statybos darbų rezultatai, bandymo aktai ir deklaracijos, padedant užtikrinti aiškų ir tikslų statybos procesų eigos dokumentavimą.

Užsitikrinkite efektyvią ir profesionalią elektroninio statybos darbų žurnalo pildymo kartu su darbuzurnalas.lt . Mes esame Jūsų patikimas partneris nuo statybos pradžios iki pabaigos. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip mes galime optimizuoti Jūsų statybos procesus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nežinote nuo ko pradėti? Išbandykite mūsų demo versiją nemokamai!
Susisiekime